072-25-21-313

אודותינו

מכללת היי קוסמטיקס, הינה מכללה לקוסמטיקה רפואית ולתחומי היופי אשר הוקמה במטרה לאפשר לימודי קוסמטיקה ויופי ברמה הגבוהה והמתקדמת ביותר בשוק,

אין לנו ספק כי צוות המורים המקצועיים שלנו יעזרו לכם להגשים את חלומכם צעד אחר צעד החל מלימודים מעניינים ומעודכנים, דרך שיעורים מפי מיטב המורים המקצועיים ובליווי עסקי להקמת עסק עצמאי משלך או בעזרה במציאת עבודה מאתגרת ומעניינת.

במהלך הלימודים ואף לאחריהם תגלי כי נכנסת לבית חם, תומך, עדכני, חדשני ובעיקר קשוב לרצונותייך ומאמין ביכולותייך.

מתוך הכרות מעמיקה ורבת שנים עם ענף הקוסמטיקה שכולו חזון והרבה אמונה, המנכ"לית חיה בן ניסים הקימה את המכללה גאה ויודעת היום כי מכללת "היי קוסמטיקס" הינה המקום המקצועי והמוביל ביותר בתחום היופי, הן מבחינת החומרים איתם אנו עובדים, אנשי המקצוע, החומר הלימודי, המגוון וכמובן הרצון להתעדכן ולעדכן את התלמידים והתלמידות שלנו מידי יום.

המכללה ממוקמת בראש העין כ-5 דקות מרכבת ראש העין. כיתות הלימוד מרווחות ומצוידות בתכשירים מכ-15 מעבדות קוסמטיקה שונות ובמכשור הטכנולוגי מהמתקדם ביותר בענף,


הכירו את הצוות שלנו:

חיה בן ניסים- מנכ"לית מכללת היי קוסמטיקס אחראית על הניהול השותף של המכללה, יצירת שיתופי פעולה, פיתוח ושמירה על רמה גבוהה ואיכות של כל גורם במכללה, תוכניות לימוד והשתלמויות.

זיו בן ניסים- מנהל מרכז השיווק במכללה ואחראי על הכנסת חברות קוסמטיקה חדשות לחנות ולתוכנית הלימודים.

קורל בנימינוב- עוזרת מנכ"ל, מנהלת תחום אינטרנט וקשרי לקוחות, אחראית על השיווק באמצעות המדיות החבריות, נתינת מענה ויצירת קשרים עם לקוחות.

שלהבת תם- יועצת קורסים ורכזת הדרכות, אחראית על התחום המקצועי במכללה, נותנת מענה וייעוץ מקצועי לכל מתעניינת, תלמידה ובוגרת של המכללה, בנוסף אחראית על השתלמויות, סיורים, הדרכות וימים פתוחים במכללה.

מלכה דון- יועצת במרכז השיווק בתחום האיפור המקצועי, אחראית על נתינת הסבר מקצועי על כל מוצרי האיפור במרכז השיווק.

מילי קדם- יועצת במרכז השיווק בתחום הקוסמטיקה, אחראית על נתינת הסבר מקצועי על כל מוצרי הקוסמטיקה במרכז השיווק.


סגל המורים שלנו:

דינה דוידוב- מורה לבניית ציפורניים, פדיקור מניקור ושעוות.

ורד זליכה- מורה לעיצוב גבות מקצועי בכל השיטות.

חיה שריג- מורה לקוסמטיקה.

שירלי וגנפלד- מורה לקוסמטיקה.

מרינה אומנסקי- מורה לקוסמטיקה פרא רפואית.

אליאנה בו דור- מורה לאיפור מקצועי.

שלי לוזון- מורה לאיפור למתקדמות.


קרן לוי- מורה לאיפור קבוע.

חני אטיאס- מורה להרמה והלחמת ריסים.

חי שושן- מורה לתסרוקות אומנותיות.

אורית אהרוני- מורה לקליעת צמות אומנותיות ותסרוקות.


רני עובדיה- מורה לתיאורית השיער ופאנים בכל הסגנונות.
 

מכללת היי קוסמטיקס-
ביה"ס הגבוה למקצועות היופי

מקבוצת דילר פור יו בע"מ
כתובת: רח' היצירה 1, מתחם מתן, ראש העין.
טלפון: 072-2521313
 
V
 

לקבלת פרטים נוספים 
מלאו את פרטיכם:
F
A
  ביה"ס לאיפור קבוע     ביה"ס לקוסמטיקאיות     בית ספר לקוסמטיקאיות     בית ספר למניקור     לימודי מניקור פדיקור     לימודי טכנולוגיה אסתטית     קורס לאיפור יופי     קורס ג'ל לציפורניים     קורסים לטכנולוגיה אסתטית     קורסים לטכנולוגיה קוסמטית     קורס פרא רפואי     קורס קוסמטיקה פרא רפואי     קורס קוסמטיקה רפואית     סדנת טכנולוגיה אסטטית     לימודי מזותרפיה     קורס עיסוי שבדי     לימודי קוסמטיקה     מרכז שיווק     קורס איפור     קורס עיצוב גבות     קורס תסרוקות