072-25-21-313
רקע:

כל אישה יפה בדרכה הייחודית. לכל אחת יש משהו קטן שמעניק לה את היופי שלה - זה יכול להיות מבט עמוק, צורת השפתיים, ריסים מושלמים, עצמות לחיים גבוהות או גוון פנים. איפור מקצועי נכון ישתלב עם כל אלה ובעיקר עם הטוטאל לוק המושלם - סגנון לבוש, מבנה הפנים שלך, אישיותך ואפילו תנועות גופך - איפור נכון יבליט אותך וימשוך את העין ליופי שכבר קיים בך.

קורס איפור מקצועי במכללת "היי קוסמטיקס" מבטיח כי בתוך 15 מפגשים יוכלו משתתפיו לרכוש מיומנויות של שיטות איפור מקצועי. הקורס מאפשר התמחות ורכישת מקצוע בתחום האיפור.

המורים שלנו מאמינים בשיפור המראה הטבעי שלך, ויודעים מנסיונם כי ניתן לשדרג כל אירוע באמצעות מיומנויות האיפור הנלמדות לאיפור כלות, ערב, אופנה, במה ועוד רבים. אם את יצירתית, אוהבת אסתטיקה, צבעים ונהנית מעולם האיפור והאופנה, קורס איפור מקצועי במכללת "היי קוסמטיקס" בראש העין הוא הזדמנות מצוינת להפוך אהבה אמיתית למקצוע לחיים. 


 
- מתכונת הקורס: 15 מפגשים כולל יום צילומים, מסלול בוקר/ערב.
- התעודה מוכרת ע"י משרד התמ"ת
בתור המאפרת הפרטית של עצמך, תוכלי לשדרג את מראך ומראה הסובבים אותך, להדגיש את היופי שבך ולטשטש את הדברים שאת פחות אוהבת,

כמאפרת מקצועית עובדת, תתלווי לאנשים ברגעים השמחים והמרגשים יותר בחייהם ותזכי לעבוד באווירה חיובית, נעימה ואוהדת. לימודי איפור במכללת "היי קוסמטיקס" יכשירו אותך להתמודד עם כל סוגי האיפורים הקיימים בתחום ויעודדו אותך למצוינות ויסודיות, בדגש על אווירת לימודים חמה ותומכת.

לימודי איפור מקצועי מעניק לך מקצוע . ולחיילות/ים משוחררות/ים מוכר בפיקדון הצבאי! עם מכללת היי קוסמטיקס והמורים המובילים בתעשייה תוכלו לרכוש מקצוע ע"י ידי תוכנית לימודים חדשנית , מקיפה , מגוונת ומקצועית ביותר !

לימוד איפור במכללת היי קוסמטיקס הוא המוביל בישראל! 

במהלך הלימודים קיימת זכאות להשתתף בהשתלמויות של מיטב המאפרים ללא תשלום- דובי פריגר, עדה לזורגן, יוסי ביטון, ריקי פרץ ועוד רבים...
נושאי הלימוד בקורס איפור מקצועי:
  • לימוד איפור כלות ומלוות.
  • איפורי ערב ואירועים.
  • איפור לתצוגות אופנה והפקות.
  • איפור טלוויזיה.
  • איפור במה ותיאטרון.
  • איפור אפקטים וקולנוע.
  • ציורי גוף ועוד.
לפרטים נוספים בנוגע לקורס הקרוב, השאירו פרטים או התקשרו 072-2521313
נתראה,
מכללת היי קוסמטיקס

 

קורס איפור מקצועי
 
 

מכללת היי קוסמטיקס-
ביה"ס הגבוה למקצועות היופי

מקבוצת דילר פור יו בע"מ
כתובת: רח' היצירה 1, מתחם מתן, ראש העין.
טלפון: 072-2521313
 
V
 

לקבלת פרטים נוספים 
מלאו את פרטיכם:
F
A
  ביה"ס לאיפור קבוע     ביה"ס לקוסמטיקאיות     בית ספר לקוסמטיקאיות     בית ספר למניקור     לימודי מניקור פדיקור     לימודי טכנולוגיה אסתטית     קורס לאיפור יופי     קורס ג'ל לציפורניים     קורסים לטכנולוגיה אסתטית     קורסים לטכנולוגיה קוסמטית     קורס פרא רפואי     קורס קוסמטיקה פרא רפואי     קורס קוסמטיקה רפואית     סדנת טכנולוגיה אסטטית     לימודי מזותרפיה     קורס עיסוי שבדי     לימודי קוסמטיקה     מרכז שיווק     קורס איפור     קורס עיצוב גבות     קורס תסרוקות