רקע:

כל אישה יפה בדרכה הייחודית. לכל אחת יש משהו קטן שמעניק לה את היופי שלה - זה יכול להיות מבט עמוק, עיצוב שפתיים, ריסים מושלמים, עצמות לחיים גבוהות או גוון פנים. איפור מקצועי נכון ישתלב עם כל אלה ובעיקר עם האישה שאת במראה הכולל - הטוטאל לוק המושלם - סגנון לבוש, מבנה הפנים שלך, אישיותך ואפילו תנועות גופך - איפור נכון יבליט אותך וימשוך את העין ליופי שכבר קיים בך.

קורס איפור מקצועי במכללת "היי קוסמטיקס" מבטיח כי בתוך 12 מפגשים יוכלו משתתפיו לרכוש מיומנויות של שיטות איפור מקצועי. הקורס מאפשר התמחות ורכישת מקצוע בתחום האיפור. קורס איפור מקצועי בהדרכתו של המורה אלדד אביגד. אלדד הוא מאפר וקוסמטיקאי מקצועי עצמאי שהשתתף בעשרות הפקות אופנה, בהן איפור דוגמניות מהשורה הראשונה ושיתף פעולה עם צלמים ומפיקים בכירים.

אלדד מאמין בשיפור המראה הטבעי שלך, ויודע מנסיונו כי ניתן לשדרג כל אירוע באמצעות מיומנויות האיפור בהן הוא מתמחה: איפור כלות, איפור ערב, אופנה, במה ועוד. אם את יצירתית, אוהבת אסתטיקה וצבעים ונהנית מעולם האיפור והאופנה, קורס איפור מקצועי במכללת "היי קוסמטיקס" בראש העין הוא הזדמנות מצוינת להפוך אהבה למקצוע. 


 
- מתכונת הקורס: 15 מפגשים כולל יום צילומים, מסלול בוקר/ערב.
- התעודה מוכרת ע"י משרד התמ"ת
- צרו קשר עכשיו ,ותנו לנו להוביל אתכם להצלחה וללמד אתכם לייצר הכנסה!
קורס איפור מקצועי
בתור המאפרת הפרטית של עצמך, תוכלי לשדרג את מראך ומראה הסובבים אותך, להדגיש את היופי שבך ולטשטש את הדברים שאת פחות אוהבת 

כמאפרת מקצועית עובדת, תתלווי לאנשים ברגעים השמחים והמרגשים יותר בחייהם ותזכי לעבוד באווירה חיובית, נעימה ואוהדת. לימודי איפור במכללת "היי קוסמטיקס" יכשירו אותך להתמודד עם כל סוגי האיפורים הקיימים בתחום ויעודדו אותך למצוינות ויסודיות, בדגש על אווירת לימודים חמה ותומכת.

לימודי איפור מקצועי מעניק לך מקצוע . קורס איפור מקצועי לחיילות משתחררות ומוכר לחיילים בפיקדון לחיילים משוחררים! עם מכללת היי קוסמטיקס והמורים המובילים בתעשייה תוכלי לרכוש מקצוע ע"י ידי תוכנית לימודים חדשנית , מקיפה , מגוונת ומקצועית ביותר !

לימוד איפור במכללת היי קוסמטיקס הוא המוביל בישראל! 
השתלמויות ממיטב המאפרים - דובי פריגר, עדה לזורגן, יוסי ביטון, בועז שטיין, מלואיז ועוד...
נושאי הלימוד בקורס איפור מקצועי:
  • לימוד איפור כלות ומלוות.
  • איפורי ערב ואירועים.
  • איפור לתצוגות אופנה והפקות.
  • איפור טלוויזיה.
  • איפור במה ותיאטרון.
  • איפור אפקטים וקולנוע.
  • ציורי גוף ועוד.
 
המכללה לקוסמטיקה רפואית
מקבוצת דילר פור יו בע"מ
כתובת: רח' היצירה 1, מתחם מתן, ראש העין.
טלפון: 072-25-21-313
לקבלת פרטים נוספים והרשמה
למבצעים ועדכונים, מלאו את פרטיכם:
 
  ביה"ס לאיפור קבוע     ביה"ס לקוסמטיקאיות     בית ספר לקוסמטיקאיות     בית ספר למניקור     לימודי מניקור פדיקור     לימודי טכנולוגיה אסתטית     קורס לאיפור יופי     קורס ג'ל לציפורניים     קורסים לטכנולוגיה אסתטית     קורסים לטכנולוגיה קוסמטית