072-25-21-313

איפור קבוע ויתרונותיו

מהו איפור קבוע?
איפור קבוע הנקרא גם דרמו מיקרו פיגמנטציה, הינו תהליך של החדרת מיקרו-פיגמנטים לשכבת העור העליונה. החדרת המיקרו-פיגמנטים מבוססת על צבעים עדינים ממקור מינרלי - אותם העור מקבל בצורה הטובה ביותר, ללא תופעות לוואי ורגישויות.

איפור קבוע אינו קעקוע אך עמיד לתקופה של 2 עד 5 שנים ודוהה עם הזמן. אופי הדהייה משתנה באופן אישי מלקוחה ללקוחה. האיפור הקבוע הינו הליך המתבצע בתנאים סטריליים ובהיגיינה מרבית, עם מחטים חד פעמיות. הליך האיפור הקבוע מבוצע באופן עדין ואיטי, על מנת שלא לפצוע את העור ולא להכאיב.

לאיפור הקבוע שתי מטרות עיקריות:
  1. איפור, הדגשת תווי פנים כמו אייליינר, שפתיים וגבות.
  2. איפור מתקן (במקרים של אי סימטריה, צלקות, קרחות ועוד).
איפור קבוע נעשה בגבות, בעיניים ובשפתיים, ואת הצבעים יש להתאים לכל אישה לפי גוון עורה, שערה ורצונה. חשיבות רבה ניתנת לתיאום ציפיות עם הלקוחה, תכנון האיפור הקבוע, הדגמתו ואישורה לביצועו.

יתרונות האיפור הקבוע
איפור קבוע נותן מענה לצורך של נשים רבות - החל ממראה יפה, טבעי ונכון לפנים, דרך איפור מודגש וצבוע וכלה בתיקונים במקרים של אי סימטריה בפנים. כמו כן, איפור קבוע נותן מענה לנשים מהדור החדש - נשים עסוקות וקרייריסטיות אשר זמנן יקר, השואפות להיראות במיטבן בכל שעות היום.

הוכח כי איפור קבוע טבעי, מודגש או מתקן, גורם לחיזוק הביטחון והדימוי העצמי של כל אישה. עם איפור קבוע את תמיד במיטבך. כשאת עם איפור קבוע את יכולה לשכוח מ:
  • השקעת זמן יקר בכל בוקר לצורך איפור באיזורים הדורשים דיוק.
  • מראה פנים חיוור.
  • ללכת לים או לבריכה ללא איפור - או לחילופין, לחשוש שמא האיפור נמרח או נמחק במים.
  • אי דיוק בהדגשת קו האיילינר.
  • אי דיוק בצביעת השפתיים.
  • שפתון שנמחק בזמן שתייה, אוכל או לאחר נשיקה.
  • גבות שלא מסתדרות לך.
איפור קבוע הוא אומנות! לביצוע איפור קבוע אומנותי נדרשים יצירתיות, יד קלה, טכניקה נכונה, מכשור וצבעים מתאימים. 
התוצאה ותחושת הסיפוק של לקוחה מרוצה הם המבחן האמיתי.
 
חזרה לכתבות ומאמרים >
 

מכללת היי קוסמטיקס-
ביה"ס הגבוה למקצועות היופי

מקבוצת דילר פור יו בע"מ
כתובת: רח' היצירה 1, מתחם מתן, ראש העין.
טלפון: 072-2521313
 
V
 

לקבלת פרטים נוספים 
מלאו את פרטיכם:
F
A
  ביה"ס לאיפור קבוע     ביה"ס לקוסמטיקאיות     בית ספר לקוסמטיקאיות     בית ספר למניקור     לימודי מניקור פדיקור     לימודי טכנולוגיה אסתטית     קורס לאיפור יופי     קורס ג'ל לציפורניים     קורסים לטכנולוגיה אסתטית     קורסים לטכנולוגיה קוסמטית     קורס פרא רפואי     קורס קוסמטיקה פרא רפואי     קורס קוסמטיקה רפואית     סדנת טכנולוגיה אסטטית     לימודי מזותרפיה     קורס עיסוי שבדי     לימודי קוסמטיקה     מרכז שיווק     קורס איפור     קורס עיצוב גבות     קורס תסרוקות