072-25-21-313

הסרת שיער

לכולנו יש שיער מיותר, גם נשים וגם גברים רוצים להיפטר משיער מיותר ומחפשים את הדרכים הקלות , הבטוחות והמהירות ביותר לחסל שיער מיותר זה.

האופנה מכתיבה עור חלק ונקי משיער מיותר בחלקי הגוף השונים, לכן אנו רואים יותר ויותר לקוחות מגיעים למכוני יופי בבקשה להיפטר משיער, במהירות ובקלות.

במהלך השנים נוצרו דרכים רבות להסרת שיער. לכל אחת מהשיטות יש יתרונות וחסרונות.

חלק מהשיטות להסרת שיער הן בייתיות, כמו הגילוח והמריטה בפינצטה.
מטבע הדברים שיטות בייתיות להסרת שיער אינן יעילות בהשוואה לשיטות מקצועיות להסרת שיער.

עבור קוסמטיקאיות העוסקות במקצועות היופי, לימודי טכניקות להסרת שיער הם חובה.

תחום הסרת שיער הוא רחב. החל בשיטה הבסיסית של הסרת שיער בשעווה, בשעווה חמה ושעווה קרה, וכלה בטכניקות להסרת שיער מתקדמות להסרת שיער בלייזר, קרניי אור ואפילציה.

במכללת היי קוסמטיקס, מכסים עבור התלמידות את כל הטכניקות החשובות, את יתרונותיהם וחסרונותיהם, את הדרכים הטובות והיעילות ביותר להיפטר משיער מיותר, והכי חשוב – את ההתאמה של כל שיטה ללקוח/ה.

לימדי הסרת שיער לצמיתות, או דילול שיער מיותר, הסרת שיער זמנית לשבוע ימים או לחודש, כל השיטות, כל הטכניקות שמצופה מכל קוסמטיקאית לדעת לבצע על הצד הטוב ביותר.
חזרה לכתבות ומאמרים >
 

מכללת היי קוסמטיקס-
ביה"ס הגבוה למקצועות היופי

מקבוצת דילר פור יו בע"מ
כתובת: רח' היצירה 1, מתחם מתן, ראש העין.
טלפון: 072-2521313
 
V
 

לקבלת פרטים נוספים 
מלאו את פרטיכם:
F
A
  ביה"ס לאיפור קבוע     ביה"ס לקוסמטיקאיות     בית ספר לקוסמטיקאיות     בית ספר למניקור     לימודי מניקור פדיקור     לימודי טכנולוגיה אסתטית     קורס לאיפור יופי     קורס ג'ל לציפורניים     קורסים לטכנולוגיה אסתטית     קורסים לטכנולוגיה קוסמטית     קורס פרא רפואי     קורס קוסמטיקה פרא רפואי     קורס קוסמטיקה רפואית     סדנת טכנולוגיה אסטטית     לימודי מזותרפיה     קורס עיסוי שבדי     לימודי קוסמטיקה     מרכז שיווק     קורס איפור     קורס עיצוב גבות     קורס תסרוקות