072-25-21-313

טיפולי הסרת שיער

בעיית השיער המיותר מוכרת היטב כבעיה שאינה רק אסתטית אלא בהרבה מקרים הופכת להיות בעיה פסיכולוגית המעיקה ומציקה לסובלים ממנה.

טיפולי הסרת שיער מקצועיים מבוצעים במגוון דרכים ושיטות, תוך שימוש בידע מקצועי וציוד ברמות שונות של חדשנות טכנולוגית.
בהיי קוסמטיקס, כיון שזהו לא רק מכון יופי אלא בית ספר מהמקדמים בארץ לתחומי היופי, כולל הסרת שיער, ניתן להיות בטוחים שמגוון הטכניקות והשיטות להסרת שיער שבאמצעותם תוכלו להיפטר מהשיער המיותר שלכם הוא תמיד בחוד החנית של טכנולוגיית היופי בארץ.

במכללת היי קוסמטיקס יתאימו עבורכם אישית את הטכנולוגיה המתאימה לכם בהתאמה מלאה לצרכים שלכם ולנתונים האישיים שלכם.
שלא כמו במכון יופי בו מגוון שיטות העבודה המוצעות בו הוא מוגבל, בהיי קוסמטיקס תוכלו ליהנות ממגוון גדול של שיטות להסרת שיער. החל בשעווה חמה וקרה וכלה בטיפולי לייזר להסרת שיער, דרך כל הטכניקות ביניהן.

בהיי קוסמטיקס טיפולים להסרת שיער הם אחד מתחומי הפעילות המרכזיים והטיפול מבוצע ללא פשרות תוך שימת לב מקצועית לכל הפרטים הקטנים שיגרמו ללקוחות להיות מרוצים מהתוצאות.

אל תקלו ראש בטיפולים להסרת שיער. אמנם כל אחד יכול לרכוש קופסת שעווה או פינצטה ולמרוט לעצמו את השיער המיותר, אבל אפילו בטכניקות הפשוטות האלה יש כמות מידע מקצועי לא מבוטלת שיש להקפיד בה על מנת להשיג את התוצאה המיטבית.

תנו למקצוענים בהיי קוסמטיקס לטפל בהסרת השיער המיותר שלכם ותיווכחו בהבדלים. העור החלק והנקי משיער, ללא גירויים או תופעות לוואי בלתי צפויות ולא נעימות, עור חלק ונקי משיער מיותר שתרגישו טוב לגביו.
חזרה לטיפולים קוסמטים >
 

מכללת היי קוסמטיקס-
ביה"ס הגבוה למקצועות היופי

מקבוצת דילר פור יו בע"מ
כתובת: רח' היצירה 1, מתחם מתן, ראש העין.
טלפון: 072-2521313
 
V
 

לקבלת פרטים נוספים 
מלאו את פרטיכם:
F
A
  ביה"ס לאיפור קבוע     ביה"ס לקוסמטיקאיות     בית ספר לקוסמטיקאיות     בית ספר למניקור     לימודי מניקור פדיקור     לימודי טכנולוגיה אסתטית     קורס לאיפור יופי     קורס ג'ל לציפורניים     קורסים לטכנולוגיה אסתטית     קורסים לטכנולוגיה קוסמטית     קורס פרא רפואי     קורס קוסמטיקה פרא רפואי     קורס קוסמטיקה רפואית     סדנת טכנולוגיה אסטטית     לימודי מזותרפיה     קורס עיסוי שבדי     לימודי קוסמטיקה     מרכז שיווק     קורס איפור     קורס עיצוב גבות     קורס תסרוקות