072-25-21-313

טיפולי קוסמטיקה

טיפולים קוסמטיים הוא השם הכולל למגוון גדול של טיפולים לבריאות העור וטיפולי יופי. טיפולים קוסמטיים הם פתרון למגוון גדול של בעיות עור, החל במראה עור עייף ואפור, התקמטות והזדקנות מוקדמת של העור, כתמי עור, צלקות, אדמומיות בעור, ועוד.
טיפול קוסמטי הוא הדרך לרענן את העור, להחליק אותו, וליהנות ממראה פנים רענן וצעיר.

עור הפנים הוא השתקפות של המצב הבריאותי הגופני הכללי וגם המצב הנפשי. הקפדה על אורח חיים בריא ישמר ויאפשר ליהנות ממראה עור פנים רענן לאורך החיים, אבל החיים בעולם המערבי הלחץ והקצב המהיר של התנהלות היומיום אינן מאפשרות ברוב המקרים לנהל אורח חיים בריא ולכם מאפשרים טיפולים קוסמטיים לחדש ולרענן את העור באופן תקופתי, למנוע התפתחות של מצבים לא רצויים בעור, לטפל באלה שכבר נוצרו ולאפשר לכולנו מראה פנים רענן, למרות החיים הלחוצים.

טיפולים קוסמטיים הם לא רק משהו שעושים לפני אירוע, למרות שבמכללת היי קוסמטיקס מציעים טיפולי יופי לקראת אירועים. טיפולים קוסמטיים לא עושים רק בעור שלא נראה טוב, שיש לו בעיה. טיפולים קוסמטיים בתדירות קבועה יעזרו לכל אחד ואחת לשמור על מראה עור פנים רענן צעיר וחלק לאורך זמן.

טיפולים קוסמטיים אינם מיועדים רק לסילוק אקנה, שיפור מרקם העור וטשטוש צלקות או כתמים, לשיפור מראה עור מקומט ורפוי או לטיפול בבעיות עור מסוגים שונים.
טיפולים קוסמטיים הם טיפולי תחזוקה לעור האמורים להתבצע בתדירות גבוהה במשך כל החיים הבוגרים שלנו.
אז אל תחכו לאיתותים וסימנים מעור הפנים שלכם, פנו עוד היום וקבעו לעצמכם פגישת ייעוץ, אבחון מצב העור והתאמה של תוכנית טיפול שתחזיר לעורכם את המראה הבריא, הנקי והרענן.
חזרה לטיפולים קוסמטים >
 

מכללת היי קוסמטיקס-
ביה"ס הגבוה למקצועות היופי

מקבוצת דילר פור יו בע"מ
כתובת: רח' היצירה 1, מתחם מתן, ראש העין.
טלפון: 072-2521313
 
V
 

לקבלת פרטים נוספים 
מלאו את פרטיכם:
F
A
  ביה"ס לאיפור קבוע     ביה"ס לקוסמטיקאיות     בית ספר לקוסמטיקאיות     בית ספר למניקור     לימודי מניקור פדיקור     לימודי טכנולוגיה אסתטית     קורס לאיפור יופי     קורס ג'ל לציפורניים     קורסים לטכנולוגיה אסתטית     קורסים לטכנולוגיה קוסמטית     קורס פרא רפואי     קורס קוסמטיקה פרא רפואי     קורס קוסמטיקה רפואית     סדנת טכנולוגיה אסטטית     לימודי מזותרפיה     קורס עיסוי שבדי     לימודי קוסמטיקה     מרכז שיווק     קורס איפור     קורס עיצוב גבות     קורס תסרוקות