072-25-21-313
רקע:

קורס עיצוב גבות במכללת "היי קוסמטיקס" בראש העין, הינו קורס מקיף הכולל עיצוב גבות לפי מבנה הפנים ומבנה העין. במסגרת קורס עיצוב גבות של מכללת "היי קוסמטיקס", תלמדי ליצור מסגרת לעיניים אשר תורמת ליצירת פרופורציה נכונה לפנים, התמודדות עם גבות דלילות ומעובות. 
בנוסף, קורס עיצוב גבות כולל למידת הטכניקות השונות לעיצוב הגבה: עיצוב גבות בשעווה, עיצוב גבות באמצעות חוט ועיצוב גבות באמצעות פינצטה.


מחשבה על לימודים עיצוב גבות ומה שביניהם

מחשבה על לימודים כוללת בתוכה כמה וכמה היבטים. בין היתר אנו מתכננים את העתיד, את הקריירה שנעצב לעצמנו, שוקלים מהם התכנים שיעניינו אותנו, במה להעמיק ולמה לשלב עם מה. כך למשל כל מי שלימודי היופי והקוסמטיקה מעניינים אותו עתיד לגלות במהרה כי לא רק שקיים מגוון עצום של מכללות ומוסדות לימוד, אלא גם כי תכני הלימוד אפשרויות השילוב בין תכנים הן רבות למדי. במקצועות היופי והטיפוח חשוב במיוחד לשלב בין מקצועות כדי לאפשר לבוגרי הלימודים להביע לשוק העבודה עם סל שירותים מקצועי ומנצח.

שילובים אפשריים
כך למשל לכל מי שתוהה מה לשלב במהלך הלימודים, הנה כמה עצות מצוינות. לימודי איפור יכולים להשתלב עם לימודי עיצוב שיער ובכך להעניק לבוגר הקורס אפשרות להשתלב במכוני יופי, סלוני כלות או לעבוד באופן עצמאי. במסגרת לימודים עיצוב גבות יכול לתרום גם כן לכל מי שלומד את התחום של איפור שנחשב קרוב למדי הם בתכני הלימוד שמתייחסים ישירות לפנים ולמבנה הפנים והפרופורציות והן בשוק העבודה כאשר מעצב גבות ומאפר יכולים להציע סל שירותים מושלם ומנצח.


 
מתכונת הקורס: 4 מפגשים, 3 שעות כל מפגש -  מסלול בוקר/ערב.
 
קורס עיצוב גבות

נושאי הלימוד בקורס עיצוב גבות:
  • יצירת מסגרת לעיניים התורמת ליצירת פרופורציה נכונה לפנים.
  • התמודדות עם גבות דלילות ומעובות.
  • טכניקות שונות לעיצוב גבות בחוט, פינצטה ושעווה.

אנשי מקצוע בתחום
לעתים אנשי מקצוע פעילים ומוכרים בתחום שמבקשים להעשיר את הידע, לרכוש כלים נוספים או סתם להתחדש ולהתרענן עם קורס חדש ומרתק ובעקבות כך מצטרפים לקורסים של עיצוב גבות. זה יכול להיות מאפרים, מעצבי שיער או קוסמטיקאיות שמבקשות להעשיר את עולם הטיפולים שמוצעים ללקוחות. כאשר מדובר בלימודי עיצוב גבות, נכללים לא מעט תכנים תיאורטיים כמו הכרת מבנה הפנים, פרופורציות, התמודדות עם גבות דלילות, שיקום גבות, מבנה השערה ועוד...

גיוון ואפשרות להעמיק
תחום היופי הוא כאמור תחום מגוון למדי. מי שלמד עיצוב גבות או כל מקצוע אחר ממקצועות היופי והטיפוח עתיד להיחשף לעולם שלם של מושגים ותחומי ידע. בהמשך הדרך ניתן להשתלב בתעשייה צומחת ומשגשגת בין אם כעצמאים ובין אם כשכירים. באמצעות תעוזה, התמדה, יצירתיות והרבה השקעה ניתן לומר כי בתחום הטיפוח והיופי, השמים הם הגבול! גם עם התחרות הענפה בתחום, מי שמצויד בכל הכלים שציינו יוכל לבנות לעצמו שם, קהל לקוחות נאמן והכנסה יפה ומתגמלת.
- התעודה מוכרת מטעם מכללת היי קוסמטיקס.

תנו לנו להוביל אתכם להצלחה וללמד אתכם לייצר הכנסה!

 
 
המכללה לקוסמטיקה רפואית
מקבוצת דילר פור יו בע"מ
כתובת: רח' היצירה 1, מתחם מתן, ראש העין.
טלפון: 072-25-21-313
לקבלת פרטים נוספים 
מלאו את פרטיכם:
 
  ביה"ס לאיפור קבוע     ביה"ס לקוסמטיקאיות     בית ספר לקוסמטיקאיות     בית ספר למניקור     לימודי מניקור פדיקור     לימודי טכנולוגיה אסתטית     קורס לאיפור יופי     קורס ג'ל לציפורניים     קורסים לטכנולוגיה אסתטית     קורסים לטכנולוגיה קוסמטית     קורס פרא רפואי     קורס קוסמטיקה פרא רפואי     קורס קוסמטיקה רפואית     סדנת טכנולוגיה אסטטית     לימודי מזותרפיה     קורס עיסוי שבדי