072-25-21-313

מגוון קורסים

מה חשוב לדעת על לימודי קוסמטיקה

תחום הקוסמטיקה הולך ומתרחב בשנים האחרונות וזה בעיקר נוכח שתי מגמות עיקריות: האחת היא זו שבעטיה יותר ויותר אנשים משקיעים במראה החיצוני שלהם ומבקשים לשמר את עור הפנים צעיר וחיוני עם טיפולים קוסמטיים על בסיס קבוע. השנייה נובעת מהראשונה והיא זו שבעטיה התרחשה התמקצעות רבה של התחום עם כלי עבודה חדשים, שיטות ונורמות עבודה קבועות, מודעות רבה יותר למתן שירות מקצועי והשקה לתחומי הרפואה.

מה חשוב שיהיה בקורס כזה?
קוסמטיקאיות כיום מעניקות טיפולים מורכבים יותר ומגיעות לתוצאות טובות יותר, ומסיבה זו התחום נמצא במעין סוג של עדנה. יותר ויותר אנשים מבינים את הפוטנציאל לעבודה מעניינת, יצירתית, שמשלבת מגע עם אנשים, סיפוק ומניבה הכנסה נאה, ולכם מבקשים להשתלב בקורס לימודי קוסמטיקה. נוכח התחרות הרבה בתחום חשוב מאד להקפיד על מקום מקצועי שבו תעברו מסלול לימודי קוסמטיקה שבו ייכללו כל התכנים הרלוונטיים בדגש על מקצועיות, הכרת חומרים חדשים ושיטות עבודה מתקדמות ומתן כלים ראויים לטיפול באנשים, תוך שילוב בין תכנים תיאורטיים ובין תכני לימוד מעשיים. 

מה לומדים?
השילוב בין השניים הוא המפתח להצלחה וליציאה מהמסגרת הלימודית עם כלים ראויים וטובים שיאפשרו להשתלב בתעשייה בין אם כשכירה ובין אם כעצמאית. תכני הלימוד כוללים בין היתר עיצוב וצביעת גבות, טיפולי פילינג, התמודדות עם שיעור בגוף ובפנים, תזונה והשפעתה על עור הפנים והגוף, אנטומיה ופיזיולוגיה לרבות הכרת עצמות ושרירי פנים, הכרת מבנה העור ותפקידיו, דרמטולוגיה, ניקוי ראשוני וניקוי עמוק, דרכי הטיפול באקנה וולגריס, אבחון סוגי העור, הכרת הגורמים שמשפיעים על עור הפנים ועוד.

פרטים טכניים
מלבד התכנים הללו נלמדים גם תכנים מעולם הכימיה והחומרים כמו היכרות עם  סוגי שעווה, קרמים שתורמים ללחות העור, כימיה קוסמטית, הרכב התכשירים הקוסמטיים ועוד. בנוסף נלמדים תכנים כמו עיסוי פנים, עיסוי צוואר, גב וידיים שמשדרגים את הטיפול הקוסמטי ומעניקים ללקוח תחושה של פינוק. בפן העסקי נלמדים תכנים כמו ניהול עסק ושיווק כדי לאפשר לבוגרות לפתוח עסק עצמאי שבו יוכלו לתפקד כקוסמטיקאיות עצמאיות. הלימודים נפרסים על תקופה של כחצי שנה עד שנה וחצי בהיקף של 620 שעות, 
 
המכללה לקוסמטיקה רפואית
מקבוצת דילר פור יו בע"מ
כתובת: רח' היצירה 1, מתחם מתן, ראש העין.
טלפון: 072-25-21-313
לקבלת פרטים נוספים 
מלאו את פרטיכם:
 
  ביה"ס לאיפור קבוע     ביה"ס לקוסמטיקאיות     בית ספר לקוסמטיקאיות     בית ספר למניקור     לימודי מניקור פדיקור     לימודי טכנולוגיה אסתטית     קורס לאיפור יופי     קורס ג'ל לציפורניים     קורסים לטכנולוגיה אסתטית     קורסים לטכנולוגיה קוסמטית     קורס פרא רפואי     קורס קוסמטיקה פרא רפואי     קורס קוסמטיקה רפואית     סדנת טכנולוגיה אסטטית     לימודי מזותרפיה     קורס עיסוי שבדי