072-25-21-313
קורס מזוטרפיה רפואית 
טיפולי המזוטרפיה הם הטרנד החדש והיעיל בטיפול קוסמטי מאפשרת לנו לטפל במגוון מצבים בעור ולקבל תוצאות טובות ברמות שעד היום לא היו. 

השילוב הנכון של המוצרים ובניית סדרת טיפולים נכונה עבור הלקוחה היא המפתח להצלחת הטיפול של מזוטרפיה.  במזוטרפיה נעבוד עם  עם ה"דרמה פן" החשמלי. 

בעזרת פציעה מבוקרת של אלפי דקירות מקרוסקופיות בצפיפות גבוהה אנו מעוררים בעור תהליכי שיקום, חידוש ובנייה של רקמה חדשה.

בעיקר במצב של פוסט אקנה נראה שיפור משמעותי בחטטים או בקמטוטים. גם צלקות ניתנות לשיפור בעזרת המזוטרפיה. על מנת להעביר לקוסמטיקאיות את הידע והיכולת לשלב את הטכניקה הנפלאה הזו במכון בנינו את קורס מזוטרפיה.
 

קורס מזותרפיה בעיקרון, הינו קורס בן שני מפגשים שבו נלמדות השיטות הקיימות והיעילות לעבודה עם התכשירים ועם הדרמה פן החשמלי.

הקורס מחולק לשני מפגשים:
חלק עיוני ומעשי
הקורס כולל תעודה

פתיחת הקורס:
28.11, 12.12  |  שעות: 10:30-14:00
 

מכללת היי קוסמטיקס-
ביה"ס הגבוה למקצועות היופי

מקבוצת דילר פור יו בע"מ
כתובת: רח' היצירה 1, מתחם מתן, ראש העין.
טלפון: 072-2521313
 
V
 

לקבלת פרטים נוספים 
מלאו את פרטיכם:
F
A
  ביה"ס לאיפור קבוע     ביה"ס לקוסמטיקאיות     בית ספר לקוסמטיקאיות     בית ספר למניקור     לימודי מניקור פדיקור     לימודי טכנולוגיה אסתטית     קורס לאיפור יופי     קורס ג'ל לציפורניים     קורסים לטכנולוגיה אסתטית     קורסים לטכנולוגיה קוסמטית     קורס פרא רפואי     קורס קוסמטיקה פרא רפואי     קורס קוסמטיקה רפואית     סדנת טכנולוגיה אסטטית     לימודי מזותרפיה     קורס עיסוי שבדי     לימודי קוסמטיקה     מרכז שיווק     קורס איפור     קורס עיצוב גבות     קורס תסרוקות