072-25-21-313
רקע:

קורס זה הינו חלק מלימודי רפואה משלימה. עיסוי באבנים חמות הינו עיסוי עתיק שמקורו מהאינדיאנים בדרום אמריקה. קורס עיסוי באבנים חמות כולל לימוד טכניקות עיסוי המעניק את הכלים והעקרונות של העיסוי באבנים חמות. הלימוד כולל  לימוד תיאורטי לצד פרקטיקה, במטרה להקנות את הפן החוויתי.
 

​עיסוי באבנים חמות הנו מאד עתיק ונמצא בשימוש כבר לפני אלפי שנים אצל האינדיאנים בדרום אמריקה. עיסוי באבנים חמות הינו טכניקה של עיסוי הגוף באמצעות אבני בזלת. הציידים שהיו חוזרים ממסעות הציד בכפור, גופם קר ושריריהם תפוסים היו מחכים להם  בכפר עם אמבטיות חמות ואבנים חמות בכדי  לשחרר את השרירים, שיוכלו לחזור לפעילות תקינה ולמסעות ציד נוספים.
משך הלימודים: 4 מפגשים
שעות הלימודים: בוקר וערב
תאור תעודה: תעודת "מטפל עיסוי  מטעם מכללת היי קוסמטיקס 
עיסוי באבנים חמות בשילוב אבנים חמות וחלקות, שמנים ארומאטיים מחוממים או לא מחוממים.
מהו עיסוי באבנים חמות ?

עיסוי אינדיאני באבנים חמות הוא טיפול משלב הנחת אבנים חמות על הגוף ועיסוי המסייע להמרצת מחזור הדם, פתיחת חסימות אנרגטיות, ניקוז רעלים מהגוף והרפיית שרירים מכווצים.

העיסוי נעשה על כל הגוף, העיסוי נעשה באמצעות ידי המעסה עם שילוב אבנים חמות המרפות את השרירים, שיטה טיפול זו מאפשרת לעשות עיסוי עמוק ללא כאב. השריר המחומם מאפשר למעסה לעסות את השריר בצורה הטובה ביותר.

מעבר לכך חימום השרירים באמצעות עיסוי באבנים חמות מביא להרחבת כלי הדם התורם להזרמת חמצן לכל תא בגוף ומסייע לבניית תאים.

טיפול זה נחשב נעים ומפנק, העיסוי נחשב לאנרגטי במיוחד. ניתן לשלב עיסוי באבנים חמות ביחד עם עיסוי שבדי, עיסוי צרפתי, עיסוי הלומי-לומי, או בשילוב של טיפול רפלקסולוגי, בשילוב של עבודה על מרדיאנים ובשילב עבודה על הצ'קרות.

הטיפול מתבצע על מיטת טיפולים ללא בגדים בשילוב שמנים.
 
קורס עיסוי בשילוב
אבנים חמות
 
המכללה לקוסמטיקה רפואית
מקבוצת דילר פור יו בע"מ
כתובת: רח' היצירה 1, מתחם מתן, ראש העין.
טלפון: 072-25-21-313
לקבלת פרטים נוספים 
מלאו את פרטיכם:
 
  ביה"ס לאיפור קבוע     ביה"ס לקוסמטיקאיות     בית ספר לקוסמטיקאיות     בית ספר למניקור     לימודי מניקור פדיקור     לימודי טכנולוגיה אסתטית     קורס לאיפור יופי     קורס ג'ל לציפורניים     קורסים לטכנולוגיה אסתטית     קורסים לטכנולוגיה קוסמטית     קורס פרא רפואי     קורס קוסמטיקה פרא רפואי     קורס קוסמטיקה רפואית     סדנת טכנולוגיה אסטטית     לימודי מזותרפיה     קורס עיסוי שבדי