072-25-21-313

קורס עיסוי שבדי
 
מטרות הקורס
הקניית ידע חיוני בתחום העיסוי השבדי, כלים מקצועיים ובטחון רב במגוון טכניקות העיסוי השבדי, אשר מעניקים ערך מוסף אדיר לעבודתך כקוסמטיקאית והופכים כל טיפול לחוויה של מגע ובריאות. כבוגרת הקורס יהיה ביכולתך להעניק טיפולי עיסוי, מטיפול שלם בן 60 דק', דרך טיפול קצוות (צוואר ועורף, כפות ידיים וכפות רגליים) ועד דקות בודדות של מגע קסום ללקוחותיך, הכל לפי בחירתך.

טיפול זה נחשב נעים ומפנק, העיסוי נחשב לאנרגטי במיוחד. ניתן לשלב בעיסוי זה גם עיסוי באבנים חמות, עיסוי צרפתי, עיסוי הלומי-לומי, או בשילוב של טיפול רפלקסולוגי, בשילוב של עבודה על מרדיאנים  ובשילוב עבודה על הצ'קרות.

מסלול לימודים: בוקר / וערב
תאור תעודה: תעודת מטפל עיסוי שבדי מטעם מכללת היי קוסמטיקס.

לפרטים נוספים בנוגע לקורס הקרוב, השאירו פרטים בתחתית הדף
או התקשרו 072-2521313

נתראה,
מכללת היי קוסמטיקס
 
 

מכללת היי קוסמטיקס-
ביה"ס הגבוה למקצועות היופי

מקבוצת דילר פור יו בע"מ
כתובת: רח' היצירה 1, מתחם מתן, ראש העין.
טלפון: 072-2521313
 
V
 

לקבלת פרטים נוספים 
מלאו את פרטיכם:
F
A
  ביה"ס לאיפור קבוע     ביה"ס לקוסמטיקאיות     בית ספר לקוסמטיקאיות     בית ספר למניקור     לימודי מניקור פדיקור     לימודי טכנולוגיה אסתטית     קורס לאיפור יופי     קורס ג'ל לציפורניים     קורסים לטכנולוגיה אסתטית     קורסים לטכנולוגיה קוסמטית     קורס פרא רפואי     קורס קוסמטיקה פרא רפואי     קורס קוסמטיקה רפואית     סדנת טכנולוגיה אסטטית     לימודי מזותרפיה     קורס עיסוי שבדי     לימודי קוסמטיקה     מרכז שיווק     קורס איפור     קורס עיצוב גבות     קורס תסרוקות