קורס עיסוי שבדי


מה היא הייחודיות של קורסי העיסוי של מכללת היי קוסמטיקס? למה להעדיף מקצוע טיפולי לחיים? מה הוא המקצוע אשר ישפר את מצבכם הכלכלי? מה הם היתרונות של מכללת היי קוסמטיקס? למי מתאימים לימודי מכללת היי קוסמטיקס? אילו קורסים ניתן ללמוד במכללת היי קוסמטיקס?

עולם התעסוקה עובר בשנים האחרונות הרבה מאוד שינויים. חלקם לטובה וחלק מהשינויים משאירים הרבה מאוד בעלי מקצוע ללא יכולת להתפרנס כראוי. העולם השתנה ועל כן הרבה מאוד מקצועות הולכים ונעלמים מן העולם. כמו כן על פי כל המחקרים והערכות ישנם עוד הרבה מאוד מקצועות אשר ייעלמו בעשור הקרוב מן העולם. בעלי מקצוע רבים הוחלפו ויוחלפו בעתיד על ידי מכונות ורובוטים אשר יחסכו לבעלי ההון הרבה מאוד כסף וכוח אדם. אולם עם זאת ישנם מקצועות שסביר להניח כי יישארו לעד. מקצועות אשר מצריכים אינטליגנציה רגשית הם המקצועות אשר שום מכונה או רובוט לא יוכלו להחליף. אנשי המקצוע אשר תפקידם הוא לגעת בנפש של האדם המטופל הם ללא ספק אנשי המקצוע אשר ימשיכו להתפרנס ממשלח ידם לאורך שנים ארוכות. כאשר בוחרים מקצוע לעתיד חשוב מאוד לדעת כי אכן יש אופק מקצועי. קורס עיסוי שבדי וכמו כן כל קורסי הקוסמטיקה והאסתטיקה של מכללת היי קוסמטיקס הם מקצועות האתמול והמחר. קורס עיסוי שבדי מאפשר לכל מי שבוחר בעיסוי כמקצוע לחיים להתפרנס כראוי ויותר חשוב להרגיש סיפוק מעבודתו.

סיפוק מהעבודה הוא שם המשחק. על פי מחקרים רבים ישנם כמה וכמה גורמים אשר הופכים את האדם למאושר יותר. האחד הוא סיפוק מעיסוקו והשני הוא יכולת הנתינה. אנשים מאושרים יותר הם האנשים אשר עושים לא רק למען עצמם אלא גם למען האחר. קורס עיסוי שבדי ושאר הקורסים של מכללת היי קוסמטיקס עוסקים בדיוק בכך, נתינה לעצמנו ונתינה לאחר.

לתלמידי קורס עיסוי שבדי, שהוא העיסוי הקלאסי והמוכר, יש אחריות גדולה. כל מי שבוחר לטפל במגע באדם כזה או אחר לוקח על עצמו אחריות גדולה. על כן במכללת היי קוסמטיקס לא מתפשרים על פחות מהטובים ביותר אשר ילמדו את הקורסים השונים במכללה. כל הצוות המקצועי של מכללת היי קוסמטיקס נבחר בקפידה על מנת לאפשר לתלמידי מכללת היי קוסמטיקס את הטוב ביותר. לימודי קורס עיסוי שבדי וכמו כן כל שאר הקורסים נערכים במבנה חדיש ומסודר, כיתות לימוד נוחות ומזמינות. כמו כן הלימודים כוללים בין היתר לימודים תיאורטיים לצד לימודים מעשיים בהם יתנסו התלמידים ויצברו ניסיון לפני שהם יוצאים אל העולם הגדול לטפל במטופליהם. ישנם הרבה מאוד סוגי עיסויים וביניהם קורס עיסוי בשילוב אבנים חמות. במסגרת הקורס ילמדו התלמידים אודות העיסוי, הטכניקות השונות וכמו כן ההתאמה של כל סוג של טיפול למטופל. קורס עיסוי בשילוב אבנים חמות וכמו כן כל שאר הקורסים יכולים להשתלב היטב עם תחומים אחרים בעולם האסתטיקה.

קורסים לטכנולוגיה קוסמטית? למי זה מתאים?
רבים וטובים פוצחים בקריירות חדשות בגילאים מתקדמים יותר. לעומתם יש את אלו אשר כבר בגיל צעיר מאוד יודעים בדיוק מה היא שליחותם בחיים. היתרון הגדול ביותר של קורסים לטכנולוגיה אסתטית ושאר האפשרויות של מכללת היי קוסמטיקס היא בכך שניתן לשלב את הלימודים והעיסוק במקצועות אלו עם תחומים רבים אחרים. ישנם נשים לגברים רבים אשר עוסקים ומתפרנסים בכבוד ממקצועות אלו כמקצוע עיקרי ולעומת זאת אחרים מעדיפים לעשות שימוש בידע שרכשו כהכנסה צדדית.

במכללת היי קוסמטיקס משקיעים את כל המשאבים על מנת לאפשר לכל לקוח של המכללה את הטוב ביותר. קורסים לטכנולוגיה קוסמטית עם החומר הלימודי המתקדם ביותר וכמו כן עם ציוד העזר המעולה ביותר לטובת שביעות רצונו של כל תלמיד במכללה. כמו כן הושקעה מחשבה ותכנון רב במתחם הלימודים של המכללה. גישה נוחה ואווירה משפחתית תקבל את פניהם של כל תלמידי המכללה.

לימודי קורסים לטכנולוגיה אסתטית הם רק חלק מהאפשרויות של מכללת היי קוסמטיקס. ניתן ליהנות מלימודי מניקור ופדיקור, לימודי קוסמטיקה לנערות, עיצוב תסרוקות, הסרות שיער בשיטות שונות, אפילציה, איפור קבוע, עיצוב גבות, איפור מקצועי, הלחמת ריסים, קורס ספרות נשים ועוד. במסגרת הלימודים במכללת היי קוסמטיקס יצטרכו התלמידים לעמוד במשימות והמטלות השונות. לרשות כל תלמיד ותלמידה צוות עזר אשר תומך ועוזר לאורך כל הדרך.