קורס תסרוקות כלה וערב

קורס התסרוקות נבנה מתוך צורך ממשי של מאפרים, סטייליסטים ועוד העוסקים בתחומי היופי, המבקשים להרחיב את קשת השירותים שהם מעוניינים להעניק, ובכך ליצור השלמה נפלאה ומקור להכנסה נוספת.

עיצוב תסרוקות הפך להיות ענף חשוב ומוביל בעולם היופי קורס התסרוקות מועבר על ידי מעצב שיער חי שושן מוביל בתחום עיצוב השיער בארץ ובעולם, בעל ניסיון של שנים רבות, חי שושן מעביר תכנית לימודים יסודית, מקצועית, ממוקדת וחוויתית ביותר.

מסלול עיצוב התסרוקות מכשיר את תלמידיו להתמחות בעיצוב תסרוקות לכלות, ערב והפקות אופנה, התאמת סטיילינג באביזרי שיער, התאמת התסרוקת למבנה הפנים, טכניקות מגוונות ליצירה ובנייה של תסרוקות שונות ומגוונות, החל מבסיס התסרוקת ועד לתוצאה הסופית הכוללת עיצובים שונים:
עיצובי שיער פיסוליים, שזירת תוספות ועוד, כך שהתלמידים שלהו במכללת היי קוסמטיקס יוכלו לבצע כל תסרוקת בבוא העת.

הקורס בנוי מ – 10 מפגשים כאשר כל שיעור הינו 3 שעות. חלקו הראשון של הקורס הינו תיאורטי וכולל הרצאה והדגמה על ידי מעצב שיער בכיר. החלק השני מוקדש לעבודה מעשית הכוללת תרגול בליווי המורה.

לפרטים נוספים בנוגע לקורס הקרוב, השאירו פרטים בתחתית הדף
או התקשרו 072-2521313

נתראה,
מכללת היי קוסמטיקס

לנרשמות
*תיק מקצועי עשיר באביזרים,
*יום צילום- תיק עבודות מקצועי,
*תעודה מוכרת מטעם מכללת היי קוסמטיקס

תנו לנו להוביל אתכם להצלחה וללמד אתכם לייצר הכנסה!


רקע:

קורס עיצוב תסרוקות בבית הספר הגבוה למקצועות היופי "היי קוסמטיקס " הינו קורס ייחודי שנבנה בקפידה על מנת לאפשר לאלו החפצים לעסוק בעיצוב תסרוקות, להיות מובילים ומקצועיים בתחום. קורס עיצוב תסרוקות מהווה נדבך נוסף בכניסה לעולם הזוהר!

מהיום תוכלי להתמקצע ולהעשיר את תחומי ההתמחות שלך ולהעניק שירותים כוללים מעולם היופי – לכלות ומלוות, הפקות אופנה, מגזינים ועוד.

ערכת תסרוקות – קורס התסרוקות לא נפתח בלעדיה, ויש בה את כל הדרוש למעצב תסרוקות כדי שיוכל לעבוד ולתרגל בכיתה ובבית ויתחיל את דרכו המקצועית בתחום.
יום צילום: בסוף הקורס מתקיים יום צילום, המאפשר לתלמיד להציג את עבודתו ולהציגה במדיות השונות (אינטרנט, בלוגים, כרטיסי ביקור ועוד).